עורך דין דיני משפחה וגירושין בראשון לציון

משפחה מורכבת מהאנשים הקרובים לנו ביותר, אך דווקא בשל כך, כאשר עומדים על הפרק נושאים מורכבים הדורשים חשיבה רציונלית ומקצועית  כמו נושאים משפטיים, ההתמודדות עם האנשים היקרים לנו קשה ומורכבת יותר מהתמודדות מול אדם זר.

מדוע נדרש עורך דין משפחה וגירושין בראשון לציון?

עורך דין משפחה וגירושין בראשון לציון או בעיר מגוריכם הוא האדם שיעשה לכם סדר גם בהתמודדות בה מתערבבים החוק המשפט והרציונל עם רגש ותחושות בטן.

עורך דין דיני משפחה וגירושין בראשון לציון

ישנם לא מעט נושאים משפטיים עימם מתמודדת משפחה, החל בחתימה על הסכם ממון אם הזוג בוחר בכך בתחילת דרכו, דרך גירושין אפוטרופסות על קטינים בני משפחה, במקרה מצער בו הוריהם אינם בחיים ועד הנושא המורכב של ירושה וצוואות, כולל אי קיום צוואה או ערעור על צוואה.

מה תפקידו של עורך דין  לענייני משפחה וגירושין ומגשר בראשון לציון?

כל אדם ומשפחה נזקקים לעורך דין משפחה בנושאים רבים ומגוונים. עורך דין למשפחה  וגירושין בראשון לציון יפגוש אתכם בכל מיני נקודות בחיים. למשל:

הסכם טרום נישואין

כאשר תבקשו לשמור על הזכויות שלכם אשר נצברו לפני הנישואין. עורך דין למשפחה ידאג להסכם ממון  באמצעותו תוכלו לשמור על הזכויות שנצברו ולא רק.  הסכם טרום נישואין יסייע לכם גם במצבים שירשתם סכום גדול או נכס ואתם מבקשים לשמור על זכות זאת מבלי לאבד אותו  במשך הנישואין. הסכם / ייעוץ מקצועי   על ידי עורך דין  לענייני משפחה וגירושין ומגשר בראשון לציון, יסייע לכם לשמור על זכויותיכם

טיפול בבעיות עם בית הספר

אחת הסוגיות אשר מגיעות למשרדה של עורך דין יעל כהן, למשפחה וגירושין היא השעיה בה משתמשים בתי הספר למרבה הצער כמכשיר חינוכי לכאורה, משרדה של עורכת הדין יעל מטפלת בלא מעט מקרים אלו.

הכנה והסדרת צוואה

כל אדם, זוגות, הורים, אנשים בעלי רכוש או אנשים עריריים אשר מבקשים להסדיר את הרכוש לאחר 120 שלהם ידאגו לצוואה. עורך דין  למשפחה וגירושין בראשון לציון מטפל גם בצו קיום צוואה ובצו ירושה זאת ביעילות ובמהירות ראויה. עורך דין למשפחה וגירושין בראשון לציון יטפל גם בהתנגדות לצוואה ככל שאדם  יפנה בטענה כי נישלו והדירו אותו מהצוואה.

הכנת ייפוי כוח מתמשך

מדובר  במסמך המבטיח את ביטחונם הכלכלי והבריאותי של מי שעושה ייפוי כוח מתמשך. במסמך זה של ייפוי כוח מתמשך  מביע הממנה [זה שמבקש לעשות ייפוי כוח מתמשך] וקובע מי יטפל בו ובעניינו הרכושי ביום שלא יוכל לקבל החלטות. כאשר עורכים מסמך משפטי זה, הממנה בוחר את הממונים, זאת אומרת, את האנשים עליהם הוא סומך, ברוב המקרים את הילדים עליהם הוא סומך ומייפה את כוחם לטפל בעניינו הכספיים.

טיפול בסכסוכים וגירושין במשפחה 

משרדה של עורך דין יעל כהן מטפל גם בסכסוכים במשפחה הנובעים מנושאים שונים ומגוונים. אחד הנושאים המובהקים בסכסוכי משפחה הוא נושא הגירושין – כאשר לקוח מגיע מסיבה זו, משרדה של עורכת דין  יעל כהן למשפחה וגירושין  תעשה ככל יכולתה על מנת לסיים את הסכסוך הזוגי  בהסכמה. כל זאת  במטרה ולמען הצדדים על מנת לחסוך לצדדים הוצאות כספיות רבות ובעיקר נזק בלתי הפיך להם ובעיקר לקטנים חסרי הישע אשר לא בחרו להיכנס לסכסוך הזה. במצבי גירושין כאשר יש ילדים מתחת לגיל 18 קרוב לוודאי שתהיה מחלוקת לעניין.

מזונות קטינים

בסוגיה זו יעשה טוב לקוח אם יפנה לעורך דין מומחה ובעל ניסיון למשפחה וגירושין בראשון לציון על מנת שיעשה בעבורו את הבחירה הנכונה הן בבחירת הערכאה המשפטית בהם ידון הסכם הגירושין, ככל שהוא זה אשר יבחר להתחיל את הליך הגירושין. נושא זה של מזונות קטינים ידע שינויים ומשפטיים רבים בשנים האחרונות, גיל הילדים, הערכאה ואף המותב היושב בתיק ישפיע מאוד על גובה המזונות. אין ספק כי לעורך דין מומחה לענייני משפחה וגירושין  ולעבודתו יש משקל רב. 

תביעת רכוש לאיזון משאבים

 כאשר מתנהל הליך גירושין ברוב המקרים יש תביעת רכוש לאיזון משאבים. בעניין זה חשוב שהלקוח המעוניין בגירושין יבין כי התנהלותו טרום נישואין ובמהלך הנישואין תשפיע מאוד על התוצאות הכלכליות בסוף הליך הגירושין.

כתובה

נושא הכתובה הנו שכיח אך נשכח מזוגות רבים המעוניינים להתגרש. כן, לא אחת אנו נתקלים בחתן שמח וטוב לבב אשר מרעיף על כלתו הטרייה סכומי כסף גדולים בכתובה- 555,000 ₪ 180,000 ₪ וכהנה – מבלי לקחת בחשבון כי יצטרך לפרוע את השטר הכספי בבוא העת ובעיקר בזמן הגירושין.

התנהלות במדיה בתקופת הגירושין

התנהלות לא נכונה במדיה בגוגל ובפייסבוק עלולה לעלות ביוקר ללקוח באם לא יקבל הדרכה מקצועית וראויה מעורך דין לענייני משפחה וגירושין והוא עשוי "לשלם" על כך בתהליך ובבית הדין לענייני משפחה וברבנות.

ברור, כי כל אדם זקוק לעורך דין לענייני משפחה וגירושין שילווה אותו במהלך חייו עוד בטרם קרות אירוע ההפרידה והגירושין.

משרד עורך דין יעל כהן, משרד בוטיק ועורכת דין  למשפחה ולגירושין בראשון לציון

יעל כהן משרד עורכי דין משפחה  וגירושין, משרד בוטיק בעל וותק של שנים רבות הן  בתחום  הגירושין והן בתחום דיני  המשפחה לרבות גישור. המומחיות העיקרית של משרד עורכי הדין הוא הסכמים טרום נישואין, גירושין, מזונות ילדים, מזונות אישה, צוואות, צו קיום צוואה, צו ירושה, הסכמי גירושין מאוזנים. לעורכת דין יעל כהן  מומחיות בהליכי גישור ויישוב סכסוכים בין בני זוג. לעורכת דין יעל כהן ידע וניסיון רב  בתחום  המשפטי, ייצוג בבית משפט רבני, בית משפט לענייני משפחה מומחיות בכל התחום החינוכי, תהליכים בלשכות הרווחה להם נדרשים לא אחת. עו"ד יעל כהן מקצועית בעלת רגישות ואמפטיות, עובדת עם הלקוחות מתוך מחויבות, אכפתיות ורמת שירות גבוהה.