עורך דין לענייני משפחה וגירושין ביבנה

בעשורים האחרונים  שכיחות המשפחות שעברו גירושין  רבה ודומה למשפחות שלא עברו שינוי. בעבר גירושין היו נחשבים לצעד משמעותי ופעמים רבות  ולא מקובל, והיום הכול השתנה. כתוצאה מהגירושין, עולה גם השכיחות של נישואין פרק ב' ופרק ג' נוצרות משפחות של בני הזוג שמתאחדות והופכות למשפחה, כאשר בפרק חדש של הנישואין הילדים של שני הצדדים מפרק א' מצטרפים לפרק ב'.

עורך דין לדיני משפחה וגירושין ביבנה
עורך דין לדיני משפחה וגירושין ביבנה

מה חשיבותו של עורך הדין לענייני משפחה וגירושין ביבנה?

עורך דין משפחה וגירושין ביבנה  עוסק בכול הקשור בניהול תהליך הגירושין , ליווי משפטי, ייצוג בבית המשפט, וכן בטיפול  בכול ההיבטים השונים שנוצרים כתוצאה מהגירושין. חשיבותו של עורך הדין לענייני משפחה וגירושין ביבנה, כולל גם טיפול במישור המשפטי  בענייני נישואין וגירושין של משפחות, חד הוריות וחד מיניות הנפוצות היום יותר מתמיד. חשיבותו של עורך דין לעייני משפחה וגירושין הנה גם בהכנת הסכם ממון טרם מיסוד קשר הנישואין כדי לפתור קונפליקטים, בעיות ומחלוקות  אפשריות בעתיד.

מהו תפקידו של עורך דין לגירושין ביבנה?

עורך דין מקצועי לגירושין ביבנה נותן שירות בנושא הסכם ממון, לזוגות המעוניינים להתחתן בפרק א' וכן למתחתנים בפרק נוסף, על מנת לקבל תוקף משפטי לרכושם טרם ההתקשרות. עורך דין גירושין ביבנה מטפל בזוגות המעוניינים להיפרד ולהתגרש תפקידו לטפל, בצווי הגנה, צווי הרחקה, במידת הצורך מול אחד מבני הזוג, בטיפול במשותפת ובשהות הילדים. עורך דין לענייני גירושין ביבנה  מייצג את בן הזוג בבית דין רבני ובית דין לענייני משפחה.

באיזה נושאים מטפל עורך דין לענייני גירושין ביבנה?

  • הסכם ממון: כאשר בני הזוג מעוניינים  לבנות חיים משותפים ומעוניינים לשמור על רכושם האישי לפני הנישואין, יפנה לעורך דין בתחום המשפחה ביבנה להכין הסכם ממון אשר יבטיח את רכושם.
  • ידועים בציבור: בני זוג המעוניינים  להיות מוכרים כידועים  בציבור ובמקביל רוצים את מעמדם בכול הקשור בכל הקשור לרכוש שנצבר  לפני ההתקשרות יפנו  לעורך דין בבנה  בתחום המשפחה וגירושין .
  • הסכם להורות משותפת: במצבים בהם שני אנשים שאינם בני זוג ומעוניינים בהורות משותפת
  • הסכם גירושין: כאשר זוג מעוניין להיפרד/ ולהתגרש עם או בלי ילדים- יפנו לעורך דין בתחום המשפחה אשר יסייע להם מבחינה משפטית כדי שיוכלו כל אחד לצאת לדרך חדשה ויטפל בכל הקשור, למזונות והסדרי שהיה.
  • ייפוי כוח מתמשך: עורך דין מטפל בייפוי כוח מתמשך באמצעות  הליך משפטי שמאפשר לכל אדם כשיר מעל גיל 18 לבחור מי יהיו האנשים שיטפלו בו ובענייני’ בשנות הזקנה או במקרים בהם יהפוך לסיעודי (עקב מחלה או תאונה) ולא יוכל לקבל החלטות ולנהל את ענייניו.
  • ירושה וצוואה: עורך דין מטפל בהכנת צוואה- מסמך משפטי אשר כולל את מה שמבקש ומצפה האדם שיעשה למענו או בענייניו לאחר מותו.

עורכת דין לענייני משפחה וגירושין ומגשרת ביבנה

עורך דין לענייני משפחה וגירושין ומגשרת ביבנה מיועד לזוגות המעוניינים להתגרש . מומלץ למצוא עורך דין משפחה/גירושין מקצועי, בעל ניסיון אך גם אנושי וסבלני שיהיה אוזן קשבת עבורכם ברגעים מורכבים אלו. עו"ד יעל כהן היא עו"ד משפחה/גירושין ביבנה והמרכז העוסקת בנוסף גם בגישור ומאפשרת לכם לחסוך מאבקים בבית המשפט.

משרד עו"ד יעל כהן הינו משרד "בוטיק" המטפל בתחום דיני המשפחה וגירושין ביבנה

עו"ד כהן מטפלת בכל נושאי: הגירושין ובכלל זה מדור, משמורת, חלוקת רכוש, צווי הגנה ואלמ"ב, עזבונות – ועריכת צוואות, והוצאת צווי קיום צוואה וצו ירושה, התנגדות לצווי ירושה וצווי קיום צוואה, ייפוי כוח מתמשך, תיקי נזקקות, התמחות ייחודית. עו"ד יעל כהן מייצגת את לקוחותיה בבתי משפט כלליים, בבית דין למשפחה בכל הערכאות, בבתי הדין הרבניים האזוריים ובבית הדין הרבני הגדול.  יעל בעלת ניסיון רב, מלווה את לקוחותיה במיומנות מקצועיות , רמת שירות גבוהה, קשר ויחס אישי- הלקוח מקבל טיפול הוליסטי ברמה המשפטית הכלכלית והרגשית מלוום את הלקוח לאורך כל הדרך.