עורך דין דיני משפחה וגירושין בחולון

משפחה מוגדרת כאוסף האנשים הקרובים והיקרים לנו ביותר ולכן ההתייחסות למשפחה היא בעיקר רגשית  ופחות רציונלית. עם זאת, משפחה היא גם גוף כלכלי וארגוני אותו יש לנהל בחלק גדול מהמצבים מהראש ולא רק מהלב. ישנם צעדים משפטיים בהם בוחרים זוגות לנקוט לפני החלטתם להפוך לזוג  ממוסד ולמשפחה  לדוגמא: חתימה על הסכם ממון. כיום חותמים על הסכם ממון, לא רק זוגות בהם אחד מבני הזוג הוא בעל הון וממון רב ,אלא גם זוגות רבים אחרים ממוצעים מבחינה כלכלית. כל זאת במטרה לחסוך מאבקים בעתיד במידה והזוגיות והמשפחה מתפרקת.

עורך דין דיני משפחה בחולון, עורך דין גירושין בחולון
עורך דין דיני משפחה בחולון, עורך דין גירושין בחולון

מה חשיבותו של עורך דין לענייני משפחה וגירושין?

במהלך החיים משפחות רבות נתקלות במצבים שונים הכוללים צד משפחתי עם היבט משפטי, כמו פירוק המשפחה. מדובר בנושא מורכב וחשוב ביותר, אשר רבים עומדים בפני תהום פעורה, כשהם נמצאים במצב זה. כאשר מי מהצדדים מבקש להיפרד ולהתגרש, חווה אלימות, נוצר צורך בצו הגנה, צו הטרדה מאיימת, טיפול במזונות, הסדרי שהיה, ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה ובתי דין. עניינים נוספים במשפחה בהם מטפל עורך דין משפחה, כוללים את הצורך בטיפול בהורה מבוגר כגון: עריכת מסמך ייפוי כוח מתמשך וכל הקשור בצוואות. לשם כך מומלץ לפנות לעורך דין  לענייני משפחה וגירושין בחולון אשר יסייע לכם להתמודד עם כל הנושאים המורכבים שאיתם אתם צריכים להתמודד לרוב פעם ראשונה.

מהו תפקידו של עורך דין לענייני משפחה וגירושין בחולון?

 תפקידו של עורך דין לענייני גירושין ומשפחה בחולון להעניק שירותים שונים בתחום דיני משפחה. עורך דין לענייני משפחה מסייע במתן תוקף משפטי לענייניהם  לזוגות המיועדים להתחתן בפרק ראשון או שני, המעוניינים להסדיר את נושא הרכוש שיש להם לפני הנישואין. עורך דין לענייני גירושין ומשפחה תפקידו לטפל בין השאר במצבים בהם בני הזוג מעוניינים להיות ידועים בציבור בלבד ורוצים לעגן ולהבטיח את המעמד שלהם והרכוש לפני מעמד ההתקשרות שלהם, הכנת חוזה והסכם ממון.

עורך דין  מומחה בתחום גירושין ומשפחה תפקידו לטפל במצבים בהם בני הזוג  מעוניינים להתגרש עם או בלי ילדים, הכנת הסכם גירושין, ניהול תיק גירושין, ייצוג בבית דין רבני ובית דין לענייני משפחה. במידת הצורך לעיתים נדרש מעורך הדין להכין  צווי הגנה, וצווי הרחקה. תחום נוסף בתפקידו של עורך הדין לענייני גירושין ומשפחה הנו טיפול במזונות האישה, במזונות ילדים, טיפול במשמורת בהסדרי ראיה והסדרי  זמני שהות. עורך דין לנושא משפחה עוסק גם בנושא הכנת ייפוי כוח מתמשך, צוואות, צו קיום צוואה, צו ירושה.

יעל כהן עורכת דין גירושין משפחה בחולון

עו"ד יעל כהן, עו"ד משפחה, גירושין ומגשרת בעלת ניסיון רב עם רקע חינוכי שתסייע לכם בכל נושא משפטי הקשור למשפחה, כולל התמודדות עם פירוק המשפחה בדרך המתונה ביותר שניתן. משרד עורכי דין  יעל כהן הנו משרד בוטיק בעל וותק של שנים הן  בתחום  הגירושין והן בתחום דיני המשפחה לרבות גישור. המומחיות העיקרית של משרד עורכי הדין יעל כהן הוא הכנת  הסכמים טרום נישואין, גירושין, טיפול במזונות ילדים, מזונות אישה, צוואות, צו קיום צוואה, צו ירושה, הסכמי גירושין מאוזנים . לעורכת דין יעל כהן  מומחיות בהליכי גישור ויישוב סכסוכים בין בני זוג. ידע רב, וניסיון בתחום  המשפטי, ייצוג בבית משפט רבני, בית משפט לענייני משפחה. ליעל כהן  ידע רב בכל התחום החינוכי, טיפול בעת הצורך בתהליכים בלשכות הרווחה. עו"ד יעל כהן  מקצועית אמפטית, הלקוחות חשובים לה ביותר והיא  עובדת איתם מתוך מחויבות, אכפתיות ורמת שירות גבוהה.

בעת משבר משפחתי, עורך דין גירושין מקצועי, אמין ואנושי שגם נמצא קרוב אליכם מהווה יתרון עבורכם. כך, אם אתם מתגוררים בחולון, חפשו עורך דין משפחה/גירושין בחולון והסביבה.