גישור גירושין

מהו גישור גירושין?

גישור  לפני גירושין נערך על ידי עורך דין מגשר / עורך דין  גירושין המלווה מקצועית את תהליך הגישור ומאפשר לבני הזוג המעוניינים להתגרש מרחב לדון וללבן את אי ההסכמות הקונפליקטים וההתנגדויות כדי להגיע להסכם גירושין המוסכם על ידי שני הצדדים.

למי מיועד גישור גירושין?

גישור לפני  גירושין ומיועד לזוגות המעוניינים  לפתור את הסכסוך והמחלוקת בניהם, לזוגות העוברים בעיות בנישואין ומעוניינים להיפרד  זה מזה ולהתגרש בצורה מכובדת  ולהימנע  מהליכים בבתי משפט שהם יקרים וכואבים.

גישור גירושין

מה חשיבותו של גישור גירושין?

הגירושין אצל זוגות רבים מלווים ברגשות רבים הקשורים למשבר ובקושי שבפרידה והכוללים כעסים חששות ותסכול רב ומהשינוי העתיד להגיע. מדובר בתקופה בה כל אחד מבני הזוג נדרשים לקבל החלטות מרחיקות לכת באשר לחייהם ולחיי ילדיהם.  זוגות רבים מיוצגים על ידי עורכי דין משפחה והגירושין מלווים מאבק משפטי ממושך, הכרוך בעוגמת נפש באובדן כסף או פגיעה בבני הזוג ולפעמים בילדיהם. גישור  לפני גירושין  הינו תהליך המציע פתרון חלופי  לפרידה וגירושין  באמצעות יצירת הסכם המוסכם על ידי שני בני הזוג. הסכם זה פעמים רבות מהיר יותר זול יותר ועם מינימום פגיעות.

כיצד נערך גישור גירושין?

גישור הגירושין  נערך עם עורך הדין לענייני משפחה ומומחה בגישור גירושין המסייע לבני הזוג  המעוניינים להתגרש להגיע לאינטרס משותף ולדון בכל הנושאים שיאפשרו להם את ההפרדה והחלוקה לרבות: משמורת, חלוקת רכוש, חלוקת נכסים ועוד. 

מה כולל גישור גירושין?

  • פגישת הגישור הראשונה הינה פגישת הכרות עם המגשר גירושין בה בני הזוג משתפים את תפיסתם השקפתם וגרסתם לנושא חייהם הזוגיים, והמשפחתי לעיתים פגישת הגישור הראשונה  והשנייה תהיה עם כול אחד מבני הזוג באופן נפרד כך שלכל אחד מבני הזוג תהיה האפשרות לספר את הצד שלו.
  • בפגישה השלישית בני הזוג יפגשו יחד את המגשר לגירושין.
  • בפגישה הרביעית עורך דין מגשר גירושין יוביל את בני הזוג לדון בכל הנושאים החלוקים  ולייצר הסכם גירושין ידון עם בני הזוג במשותף על הנושאים הנמצאים בחוסר הסכמה,
  • בפגישה החמישית והשישית עורך דין מגשר גירושין ינסה להתכנס  לייצר הסכם גירושין

מספר הפגישות להכנת  הסכם הגירושין  בגישור גירושין הינו אינדבדואלי ותלוי בבני הזוג וביכולת שלהם להסכים על התחומים השונים הנמצאים בקונפליקט.

מהם היתרונות שבתהליך הגישור גירושין?

גישור גירושין מאפשר וכולל פתרון של הקונפליקטים ואי ההסכמות בצורה המכבדת את בני הזוג ומאפשרת התקדמות להסכם גירושין בהסכם גירושין. גישור גירושין הינו חסוי. משמע, אסור לעשות שימוש במה שקרה בגישור בתוך הליכי בית המשפט במידה והגישור לא צלח. מדובר מהיר יותר ושמחירו נמוך בהרבה מתהליך גירושין הנערך על ידי עורכי דין בבית המשפט. הגישור גירושין מהווה פתרון המבוסס על הצרכים של כל אחד מבני הזוג והאינטרסים המשותפים שלהם. מדובר על תהליך שבני הזוג מנהלים ושולטים בו ללא התערבות של בית משפט. חשוב להדגיש כי אם הגישור לא צלח, עו"ד אשר גישר לא יכול לייצג אף אחד מבני הזוג.

יעל כהן עורכת דין גישור גירושין

עו"ד יעל כהן, עו"ד משפחה/גירושין  ומגשרת  גירושין בעלת ניסיון רב עם רקע חינוכי שתסייע לכם בכל נושא משפטי הקשור לצו הגנה וצו הטרדה מאיימת ואלימות במשפחה לרבות התמודדות עם פירוק המשפחה בדרך המתונה ביותר שניתן. משרד עורכי דין  יעל כהן  הנו משרד בוטיק בעל וותק של שנים הן  בתחום  הגירושין והן בתחום דיני  המשפחה לרבות גישור וטיפול בצווי הגנה וצו הטרדה מאיימת. המומחיות העיקרית של משרד עורך הדין יעל כהן הוא הכנת  הסכמים טרום נישואין, גירושין, ידועים בציבור, טיפול במזונות ילדים, מזונות אישה, צוואות, צו קיום צוואה, צו ירושה, הסכמי גירושין מאוזנים  וטיפול בצו וי הגנה וטיפול בצו הטרדה מאיימת.

לעורכת דין יעל כהן  מומחיות בהליכי גישור ויישוב סכסוכים בין בני זוג. ידע רב, וניסיון בתחום  המשפטי, ייצוג בבית משפט רבני, ובבתי משפט לענייני משפחה. לעו"ד יעל כהן  ידע רב בתחום החינוך, בעלת תואר שני במנהל חינוכי תפקידים ניהוליים במערכת החינוך, טיפול בבני נוער בסיכון, עבודה מול גופים רבים ושונים ביניהם, מחלקת הרווחה ובתי המשפט. טיפול בעת הצורך בתהליכים בלשכות הרווחה. עו"ד יעל כהן  מקצועית,  אמפטית, הלקוחות חשובים לה ביותר והיא  עובדת איתם מתוך מחויבות, אכפתיות ורמת שירות גבוהה.