/אודות
אודות2020-02-05T18:54:03+02:00

אודות

משרד עו"ד יעל כהן הינו משרד "בוטיק"  המטפל בתחום דיני המשפחה, הממוקם בבית דגן.
עו"ד כהן מטפלת בכל נושאי הגירושין ובכלל זה מדור, משמורת וחלוקת רכוש, עיזבונות – עריכת צוואות, והוצאת צווי קיום צוואה וצווי ירושה, ייפוי כח מתמשך, תיקי נזקקות,צווי הגנה ואלמ"ב התמחות ייחודית של המשרד היא ייצוג לקוחותיו  בבתי משפט בכל הערכאות, בבתי הדין הרבניים האזוריים ובבית הדין הרבני העליון.
עו"ד יעל כהן הינה מגשרת מקצועית מזה 16 שנה דבר אשר בא לידי ביטוי גם בניהול התיקים.
המוטו של המשרד  הוא טיפול אישי, ייחודי ולווי הלקוחות לאורך כל הטיפול בתיק  תוך שמירה על כבוד שני הצדדים, העמדת ילדיהם במרכז וצמצום עד כמה שאפשר את הנזקים הנלווים להליך, בניסיון להגיע להסכמים בין הצדדים על מנת למנוע מהם עד כמה שאפשר הוצאות .
כאשר לקוח/ה פונה  למשרד והמשרד מתרשם  כי מדובר בשבר זמני ויש  אפשרות לאחות את הקרעים בין הצדדים לא יהסס להציע לפונה להגיע לייעוץ אישי/ אימון אישי או לכל גורם מתאים שיש בידו לסייע לזוג.
עו"ד כהן, אשת חינוך  וקצינת ביקור סדיר בעבר, התמחתה בבית המשפט לנוער וצברה ניסיון תיאורטי ומעשי בכל הנוגע לאספקטים השונים – מניעתיים, טיפוליים ומשפטיים של עבריינות נוער.
הכרתה את המערכות החינוך, רשויות הרווחה , יכולתה ליצור קשרים אשר מסייעים לקידום עניינם של הלקוחות בשל יחסי אנוש טובים, באים לידי ביטוי בעבודת המשרד בטיפול בענייני הלקוחות. חשיבות גדולה נודעת לכך מאחר ומטבע הדברים בתיק משפחה מתעוררות בעיות רבות הן חינוכיות  לעיתים בשל השבר במשפחה, בעיקר בשל שימוש אחד ההורים את המצב והן שימוש נלוז של אחד מן הצדדים בצווי הגנה על מנת לקדם את ענייניו בהליך.
השכלתה הרחבה, נסיונה  במס' תחומים מקנים לעבודתה גוון מיוחד.
לקוחות המשרד זוכים גם להפניות וליווי לעורכי דין בתחומים רבים מתוך אמונה כי על בעל מקצוע לפעול בתחום ההתמחות שלו בלבד.

רוצים לדבר איתי? חייגו – 052-639-7077

או מלאו את הפרטים שלכם ואני מבטיחה לחזור אליכם במהרה.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות