אודות

משרד עו"ד יעל כהן הינו משרד "בוטיק" המטפל בתחום דיני המשפחה, הממוקם בבית דגן.

עו"ד כהן מטפלת בכל נושאי הגירושין ובכלל זה: מדור, משמורת, חלוקת רכוש, עזבונות – ועריכת צוואות, והוצאת צווי קיום צוואה וצו ירושה, התנגדות לצוי ירושה וצוי קיום צוואה, ייפוי כח מתמשך, תיקי נזקקות, צווי הגנה ואלמ"ב התמחות ייחודית של עו"ד יעל כהן היא ייצוג לקוחותיו בבתי משפט למשפחה בכל הערכאות, בבתי הדין הרבניים האזוריים ובבית הדין הרבני הגדול.

עו"ד יעל כהן הינה מגשרת מקצועית מזה 16 שנה דבר אשר בא לידי ביטוי גם בניהול תיקים.

המוטו של המשרד הוא טיפול אישי, ייחודי ולווי הלקוחות לאורך כל הטיפול בתיק ולאחריו למיצוי הזכויות תוך שמירה על כבוד שני הצדדים, העמדת ילדיהם במרכז וצמצום עד כמה שאפשר את הנזקים הנלווים להליך, בניסיון להגיע להסכמים בין הצדדים על מנת למנוע מהם עד כמה שאפשר הוצאות.

כאשר לקוח/ה פונה למשרד והמשרד מתרשם כי מדובר בשבר זמני ויש אפשרות לאחות את הקרעים בין הצדדים לא יהסס להציע לפונה להגיע לייעוץ אישי/ אימון אישי או לכל גורם מתאים שיש בידו לסייע לזוג.

עו"ד כהן, אשת חינוך, מאמנת אישית, מאמנת סטודנטים וקצינת ביקור סדיר בעבר, התמחתה בבית המשפט לנוער אשר צברה ניסיון תיאורטי ומעשי בכל הנוגע לאספקטים השונים – מניעתיים, טיפוליים ומשפטיים של משפחה על כל תחומי החיים, וביניהם עבריינות נוער.

הכרתה את המערכות החינוך, רשויות הרווחה, יכולתה ליצור קשרים אשר מסייעים לקידום עניינים של הלקוחות בשל יחסי אנוש טובים, באים לידי ביטוי בעבודת המשרד בטיפול בענייני הלקוחות. חשיבות גדולה נודעת לכך מאחר ומטבע הדברים בתיק משפחה מתעוררות בעיות רבות: חינוכיות, כלכליות, לעיתים ניכר כי מי מהצדדים עושה שימוש נלוז בילדים עד כדי פגיעה בהם, לעיתים אף לא במודע, המשרד מיד מטפל בנושא זה.

השכלתה הרחבה של עו"ד, נסיונה במס' תחומים מקנים לעבודתה גוון מיוחד.
לקוחות המשרד זוכים גם להפניות וליווי לעורכי דין בתחומים רבים מתוך אמונה כי על בעל מקצוע לפעול בתחום ההתמחות שלו בלבד.
בשנים האחרונות המשרד מלווה עו"ד צעירים בהתנדבות.